Bugün kredi çekmek mantıklı mı?

Bugün kredi çekmek mantıklı mi? eğer günümüz şartları enflaasyon artar iken dolar,borsa,euro ve yatırım ürünleri araba, ev fiyatları artar iken alınaak her para kıyetli olup kredi almak dahada zorlaşır ve piyasada nakit yokken sizin kredi almanız avantaj olabilir.

bu sebeple kredimbenim danışmanlık hizmetleri sizlere 1100 puan ve üzeri olanlara 10 ile 500 bin tl arasında sizlere krediçıkartılır…

ssk önemli değildir…

Kredi Çekmek İstiyorum Ama Vermiyorlar | KrediGO

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

www.kredimbenim.com

https://www.facebook.com/kredimbenimcom

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredim.benim

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

https://plus.google.com/+KredimBenim

https://www.tiktok.com/@kredim_benim

MAİL :  kredim.benim@hotmail.com

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

Not : Bankalar ptt ve Kurumlarla bağımız olmayıp işlemlerimiz sadece danışmanlık, üzerine ve bilgi amaçlıdırBanka ve kurumlara bizzat kendiniz başvurunuz.. Firmamız sadece danışmanlık bilgi vermektedir buna istinaden hizmet bedeli sadece verilen taşıt, konut ve yönlendirim ücreti bazında olabilir herhangi banka ile çalışmaamız yoktur. Bu sebeple , verilen bilgiler bilgi amaçlıdır..firmamız emlak, oto ve finans şirketidir firmaların bankaların veya kuruluşların  logoları, markaları kullanılmamaktadır. Bilgilerinize sunarız.Özellikle ptt.gov.tr veya şubelerinden kendiniz başvurunuz firmamız danışman aracılık hizmeti yaparak sizlere hizmet verir.Hiç bir banka ile bağımız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir